2

Українська поліція використовуватиме безпілотні літальні апарати для патрулювання територій

IMG_3156

Травень 2015Всеукраїнська федерація власників безпілотників повідомляє про те, що в майбутньому поліція України використовуватиме квадрокоптери для патрулювання паркових зон. Нововведення стане можливим після втілення в життя реформи патрульної служби, представленої в квітні 2015 першим заступником Міністра внутрішніх справ Екою Згуладзе.
У сучасному світі підвищення безпеки громадян має першорядне значення. Можливості моніторингу територій, що надають безпілотні літальні апарати, надзвичайно високі: професійні квадрокоптери можуть розвивати швидкість до 100 км/год, набирати висоту до 500 м, записувати 4K-зображення і передавати його в HD-якості. Дальність польоту новітніх масових безпілотників досягає 5 кілометрів. Сьогодні активно ведуться розробки по використанню дронів, обладнаних тепловізорами, для більш ефективного пошуку людей в лісопаркових зонах і темний час доби, а також миттєвого виявлення джерел загоряння.

«Використання безпілотників для патрулювання територій і пошуку людей — популярна світова практика. Вона розповсюдилась останнім часом разом із розвитком подібних апаратів, — коментує старший лейтенант Ілля Васильєв. — Квадрокоптер здатен швидко і ефективно облетіти територію, що спрощує виявлення порушень правопорядку, економить сили співробітників міліції, а також кошти: кожен раз запускати вертоліт для патрулювання — надзвичайно дорого. Нещодавно ми слухали доповідь колег-поліцейських з німецького міста Дрездена. Зокрема, вони розповіли, як за допомогою дрона їм вдалося дуже швидко запобігти масовим заворушенням після футбольного матчу. А колеги з прикордонної служби Австралії успішно використовують безпілотники для контролю морських кордонів країни».

Пілотний проект із використання дронів в роботі поліції планується запустити в кількох парках Києва, задля стеження за порядком в місцях із великим скупченням людей (Маріїнський парк, Володимирська гірка), а також у популярних зонах відпочинку з підвищеною густотою дерев (парк Пуща-Водиця, парк ім. Пушкіна). Під час попереднього тестування технологій, Всеукраїнська федерація власників безпілотників надала літальні апарати представникам МВС, а також провела базовий інструктаж з управління та догляду за пристроями.
Надалі дрони можуть бути залучені для допомоги ДАІ і муніципальним службам міст України.

IMG_3151   IMG_3152   IMG_3153   IMG_3150

Источник: СтройСми .

2 Comments

  1. Вот скажите зачем полиции INSPIRE за овер 3500 долл? Почему не взять аппарат от 3DRobotics? Или на крайний случай Фантом 4К. По прежнему на откатах работаем? Чем дороже машина – там больше в кармане осядет?

Напишіть відгук

Or

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *