0

Квадрокоптери від DJI почнуть рятувати життя в Україні

Тепловізор DJI Zenmuse XT2 і комплект розробника для кастомізації корисного навантаження дозволяють перетворити дрони DJI в спеціалізовані платформи, придатні для будь-якого виду комерційного застосування, включаючи перевірки, громадську безпеку і рятувальні роботи.

Новий тепловізор DJI Zenmuse XT2, розроблений спільно з компанією FLIR Systems, є критично важливим інструментом для операторів дронів, що дозволяє зафіксувати теплові плями, невидимі неозброєним оком. Теплова камера, що працює разом зі стандартною, забезпечують неперевершений рівень фіксації даних та ситуаційної обізнаності в ході рятувальних операцій та відновлювальних операцій після природних катастроф, а також в процесі виробничого контролю. Новий комплект розробника для кастомізації корисного навантаження від DJI (Payload SDK) допоможе стартапам з виробництва дронів, розробникам і виробникам датчиків і пристроїв з легкістю встановлювати і інтегрувати призначені для користувача камери, датчики та інші види корисного навантаження на дрони DJI, дозволяючи розкрити весь їхній потенціал для бізнесу , урядових і наукових організацій в різних країнах світу.

«Zenmuse XT2 планує продовжити тривалу співпрацю з компанією FLIR Systems, загальні витрати на виготовлення найпотужнішого тепловізора для дронів на сьогоднішній день. Це великий крок вперед для спеціалістів із забезпечення громадської безпеки, які використовують дрони в рятувальних операціях і розробляють нові промислові режими застосування в різних системах, – прокоментував Ян Гаспарік (Jan Gasparic), директор по взаємодії з підприємствами DJI. – Наш новий комплект розробника для корекції корисного навантаження дозволяє будь-якому виробнику оптимізувати кошти корисного навантаження на дрони DJI, що задовольняють потреби його клієнта. Ми вважаємо, що обидві ці ініціативи не тільки допоможуть зміцнити провідні позиції DJI в сфері виробництва комерційних дронів, але і створять потужну, гнучку і стандартизовану платформу, яка послужить основою для розвитку цього напрямку в різних галузях промисловості ».

Аналітичні дані з тепловізора для критично важливих операцій
Zenmuse XT2 – це потужна камера з тепловізором, що дозволяє перетворити отриману інформацію в корисні дані. Рішення являє собою радіометричний тепловізор FLIR нового покоління з двома датчиками, встановлені на шарнірних з’єднаннях, і камеру для зйомки відео в форматі 4K, що дозволяє операторам отримувати теплову та візуальну інформацію за один політ дрона, забезпечуючи неперевершену універсальність даних і чіткість зображення в різних режимах застосування – від виробничого контролю до операцій щодо забезпечення громадської безпеки.

Завдяки вбудованим інтелектуальним функціям оператори дронів FLIR MSX мають можливість об’єднати відео і теплові дані в одному зображенні, що полегшує ідентифікацію об’єктів. Унікальна функція дронів DJI Spotlight Pro дозволяє операторам концентруватися на безпеці польоту і інтерпретації даних завдяки здатності камери автоматично відстежувати об’єкт в двох інтелектуальних режимах польоту: В режимі QuickTrack камера фокусується на обраному ділянці, а в режимі HeatTrack – на самому гарячому об’єкті в поле зору. Функція Temp Alarm дозволяє інтерпретувати теплові дані в режимі реального часуі сповіщати операторів, коли температура об’єкта перевищує критичні значення.

«Ми дуже раді продовжити співпрацю з DJI в області розробки датчиків для їх провідних дронів, – заявив Франк Пеннісі (Frank Pennisi), президент відділу промислового бізнесу FLIR Systems. Модель Zenmuse XT2 оснащена найсучаснішим тепловізором Tau 2, здатним фіксувати точну інформацію про температуру з точністю до пікселя і надавати операторам максимальну кількість даних, які так важливі в ході рятувальних робіт ».

Zenmuse XT2 сумісна з промисловими дронамі серій DJI Matrice 200 і Matrice 600 Pro. Камера буде сумісна з додатком DJI Pilot для мобільних пристроїв на базі Android, пізніше – з DJI XT Pro для систем iOS. Міцна конструкція і клас захисту від зовнішніх впливів IP44 дозволяє застосовувати пристрій в найнесприятливіших умовах, включаючи дощ, сніг, дим і туман. Модель оснащена відео камерою на 12-мегапікселів і доступна в двох варіантах дозволу теплових датчиків: 640 x 512 і 336 x 256, з об’єктивами на 9 мм, 13 мм, 19 мм і 25 мм.

Впровадження спеціалізованих рішень в Україні очікується вже в цьому році. Отримати відповіді на всі питання і ознайомитися з новими рішеннями можна буде у фірмовому магазині DJI KYIV, вул. Басейна 12, вже в кінці Квітня!

Напишіть відгук

Or

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *