0

DJI і Microsoft об’єдналися для створення інноваційних корпоративних безпілотних технологій

Нові інструменти програмування для Windows і сервісів Azure IoT Edge для впровадження штучного інтелекту і машинного навчання в безпілотні літальні апарати.

Редмонд, штат Вашингтон США 7 травня 2018 року – DJI, світовий лідер в області виробництва цивільних дронів і технологій аерозйомки, і Microsoft Corp. оголосили про початок стратегічної співпраці з метою розвитку штучного інтелекту і машинного самонавчання для дронів DJI, щоб допомогти компаніям в повній мірі використовувати потенціал професійних безпілотних апаратів і інноваційних хмарних обчислень.

В рамках співпраці DJI запускає набір засобів розробки (SDK) для Windows, який розширює можливості корпоративних безпілотних технологій для найбільшого розробника в світі. За допомогою додатків, розроблених для ОС Windows 10, дрони DJI можуть бути адаптовані і використані для різноманітних промислових цілей завдяки можливостям повного контролю польоту і передачі даних в режимі реального часу. Безпілотні технології будуть доступні для користувачів Windows 10, число яких в світі сьогодні становить близько 700 мільйонів.

Компанія DJI обрала Microsoft Azure в якості основної платформи хмарних обчислень, що дозволяє їй використовувати провідні технології штучного інтелекту і машинного самонавчання Azure, що допомагають перетворювати величезну кількість даних, отриманих в результаті повітряної фото- і відеозйомки, в корисну практичну інформацію для тисяч компаній по всьому світу.

«У міру повсюдного поширення комп’ютерних технологій, технології штучного інтелекту стають наступним етапом,» – заявив Скотт Гатрі (Scott Guthrie), виконавчий віце-президент групи по роботі з хмарними і корпоративними технологіями Microsoft. – Компанія DJI є лідером в області розробки корпоративних безпілотних технологій, а Microsoft Azure – це найпопулярніший хмарний сервіс серед компаній. Разом ми створюємо не мають рівних можливості інтелектуальних хмарних сервісів і технологій Azure для інноваційних пристроїв, сприяючи кардинальних змін в різноманітних галузях, в тому числі сільському господарстві, забезпечення громадської безпеки та будівництві ».

Новий SDK для Windows від DJI дозволяє розробникам створювати адаптовані для Windows додатки для віддаленого управління дронамі DJI, включаючи функції автономного польоту і передачі даних в режимі реального часу. SDK також надає розробникам Windows можливість інтегрувати і управляти додатковими пристроями інших виробників, зокрема багатоспектральних датчиками, роботизованими компонентами, наприклад, налаштованим приводними механізмами, і т. Д., Що значно розширює сферу застосування дронів в корпоративних цілях.

«Компанію DJI надихає початок цього унікального співробітництва з Microsoft, яке дозволить об’єднати міць платформ DJI з програмної екосистемою Microsoft,» – зазначив президент DJI Роджер Ло (Roger Luo). – За допомогою нашого нового SDK розробники Windows скоро зможуть використовувати дрони, ІІ і технології машинного самонавчання для створення інтелектуальних літаючих роботів, здатних економити кошти і час компаній, що зробить безпілотні апарати однієї з опорних точок робочого процесу ».

Крім SDK для Windows, Microsoft і DJI ведуть спільну роботу з розробки корпоративних безпілотних рішень, що використовують технології Azure IoT Edge і ШІ, для компаній в ключових галузях: сільське господарство, будівництво і забезпеченні громадської безпеки. Розробники Windows зможуть використовувати дрони DJI спільно з різноманіттям можливостей хмарних сервісів і Інтернету речей Azure для створення рішень штучного інтелекту, допрацьовується в хмарних сервісах і впроваджуваних в дрони в умовах роботи в режимі реального часу, що дозволить компаніям швидко отримувати доступ до інформації, зібраної на певних ділянках , і застосовувати її в рамках організації.

DJI і Microsoft вже працюють разом над розвитком технологій точного землеробства FarmBeats, здатних збирати і аналізувати дані повітряних і наземних датчиків за допомогою моделей ІІ, підтримуваних Azure IoT Edge.
За допомогою дронів DJI рішення Microsoft FarmBeats може використовувати передові датчики для виявлення тепла, світла, вологи і т. Д., Щоб забезпечити унікальну візуальну інформацію про культурах, тварин і грунті на фермі. Microsoft FarmBeats інтегрує програмне забезпечення DJI для ПК Ground Station Pro і алгоритм зіставлення, щоб створювати плагіни в реальному часі на Azure IoT Edge, які дозволяють фермерам швидко виявляти стрес і хвороби культур, зараження шкідниками або інші проблеми, які можуть знизити врожай.

Завдяки цьому партнерству, DJI матиме доступ до програми Azure IP Advantage, яка забезпечує захист промисловості для ризиків інтелектуальної власності в хмарі. Для Microsoft партнерство є прикладом важливої ​​ролі, яку відіграє штучний інтелект в забезпеченні екосистеми здоров’я і життєздатних технологій і спирається на існуючі партнерські відносини в нових секторах, таких як інтелектуальні автомобілі і пристрої.

Напишіть відгук

Or

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *