1

“Украерорух” повідомляє: дронам в українському повітряному просторі — бути. Цілком легально.

aerorukh

Вчора, 18 травня, наша делегація була присутня на семінарі «RPAS Community in Ukraine», організованому Державним підприємством обслуговування повітряного руху України (“Украерорух“). На заході ми, разом із спеціалістами організації EUROCONTROL (“Євроконтроль“), авіаційної влади України, представниками компаній-виробників та користувачів обговорювали питання розробки нормативно-правового законодавства щодо використання дронів.

Обговорення було пов’язане з тим, що в нашій країні поки що не знають, яким чином регулюввати використання більшості безпілотних повітряних суден: відповідного законодавства просто не існує. Незрозумілим залишається і вирішення питання державної сертифікації та інтеграції великих безпілотників у системи повітряного руху. Також ми обговорювали можливість ліцензування операторів дронів, якщо ті використовуються в комерційних цілях.

Незважаючи на існуючі проблеми, наразі, новини в нас хороші. По-перше, ми дізналися, що використання малих дронів вагою до 20 кілограмів на висоті до 300 метрів є цілком легальним в Україні, і це стосується будь-якої діялоньсті і більшості територій. По-друге українська сторона домовилась про співпрацю із “Євроконтролем” та іншими європейськими інституціями про розробку всіх необхідних нормативів. Але, на жаль, до створення повноцінного та всебічного законодавства врегулювання руху дронів ще досить далеко.

2

Українська поліція використовуватиме безпілотні літальні апарати для патрулювання територій

IMG_3156

Травень 2015Всеукраїнська федерація власників безпілотників повідомляє про те, що в майбутньому поліція України використовуватиме квадрокоптери для патрулювання паркових зон. Нововведення стане можливим після втілення в життя реформи патрульної служби, представленої в квітні 2015 першим заступником Міністра внутрішніх справ Екою Згуладзе.
У сучасному світі підвищення безпеки громадян має першорядне значення. Можливості моніторингу територій, що надають безпілотні літальні апарати, надзвичайно високі: професійні квадрокоптери можуть розвивати швидкість до 100 км/год, набирати висоту до 500 м, записувати 4K-зображення і передавати його в HD-якості. Дальність польоту новітніх масових безпілотників досягає 5 кілометрів. Сьогодні активно ведуться розробки по використанню дронів, обладнаних тепловізорами, для більш ефективного пошуку людей в лісопаркових зонах і темний час доби, а також миттєвого виявлення джерел загоряння.

«Використання безпілотників для патрулювання територій і пошуку людей — популярна світова практика. Вона розповсюдилась останнім часом разом із розвитком подібних апаратів, — коментує старший лейтенант Ілля Васильєв. — Квадрокоптер здатен швидко і ефективно облетіти територію, Детальніше

0

Анонс: DJI New Pilot Experience відбудеться у Києві наприкінці травня

NEW Piloto

Всеукраїнська Федерація Власників Безпілотників разом із компанією DJI та її офіційним ділером і розробником програмно-апаратних рішень на базі дронів,  компанією Quadrocopter.ua, організують другий “День пілота-початківця DJI” (DJI New Pilot Experience) у Києві!

Свято розпочнеться 24 травня о 14:30 на території музею Великої Вітчизняної Війни (там, де монумент Батьківщині-матері). 

На заході ви отримаєте можливість прослухати лекцію з пілотування, поставити питання спеціалістам та керувати сучасним дроном серії Phantom самостійно. Більш досвідчені пілоти матимуть змогу поспілкуватися із іншими ентузіастами та продемонсртувати новачкам свої вміння:).

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цього свята! Для цього — заповніть, будь ласка, форму на сайті DJI (англійскою мовою) або напишіть нам на скриньку , вказавши свої дані (ім’я та прізвище, контактний телефон, вік, місто, скільки років ви пілотуєте дронів, в якій сфері працюєте).

Чекаємо на всіх, буде цікаво!